Kör Elnyom Ellenszenv kajak király Szörnyű Pénzmennyiség békéltető

kajak - Superfitt

Szeged.hu - Kopasz Bálint kajak kettesben is Európa-bajnok

Kopasz Bálint: a párosunknak a negyedik hely nagyon király - Infostart.hu

Újabb női kajakos kvóta Magyarországnak - Blikk

Zsákszámra nyerte az érmeket a magyar kajak-kenu 2019-ben is | Kajak-Kenu  Sport
Zsákszámra nyerte az érmeket a magyar kajak-kenu 2019-ben is | Kajak-Kenu Sport

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Ki a király? Megvan a nap első magyar  aranyérme!🥇 Gratulálunk a címvédéshez, Bálint! 🇭🇺 | Facebook
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Ki a király? Megvan a nap első magyar aranyérme!🥇 Gratulálunk a címvédéshez, Bálint! 🇭🇺 | Facebook

Hírös Kecskemét Vízi Sportegyesület - Kajak-kenu Magyar Bajnokság –  érmekkel, szép helyezésekkel tértek haza a kecskeméti sportolók A múlt  hétvégén a gyerek, kölyök és serdülő korcsoport képviselői a sukorói Magyar  Bajnokságon, a
Hírös Kecskemét Vízi Sportegyesület - Kajak-kenu Magyar Bajnokság – érmekkel, szép helyezésekkel tértek haza a kecskeméti sportolók A múlt hétvégén a gyerek, kölyök és serdülő korcsoport képviselői a sukorói Magyar Bajnokságon, a

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Kopasz Bálint fantasztikus versenyzéssel  megnyerte az első magyar aranyérmet a minszki Európa Játékokon! A fiatal  magyar kajakos a király számban, K1 1000 méteren a portugál Pimenta előtt  győzött.
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Kopasz Bálint fantasztikus versenyzéssel megnyerte az első magyar aranyérmet a minszki Európa Játékokon! A fiatal magyar kajakos a király számban, K1 1000 méteren a portugál Pimenta előtt győzött.

Csodálatos kettős magyar győzelem a királyszámban - Kajak-Kenu videó -  Eurosport
Csodálatos kettős magyar győzelem a királyszámban - Kajak-Kenu videó - Eurosport

Dunakeszi Kajak Club | Dunakeszi

Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu  világbajnokságon | hvg.hu
Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu világbajnokságon | hvg.hu

A Szekszárdi Kajak-Kenusok bravúros teljesítménye - SZEKSZÁRDI HÍREK

Néhány beszólást el kellett viselnie

Aranyérmes a férfi kajak kettes 500 méteren | Mandiner

Kajak-kenu: Kozák nyert, a Dombi, Rudolf kettős utolsó lett - NSO

Sport: Tótka Sándor aranyérmes kajak egyes 200 méteren | hvg.hu

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Pupp Noémi hatalmas versenyben, csupán 0,033  másodperccel maradt le a győztes német Hake mögött K1 1000 méteren, így  ezüstérmes lett az U23-asok között a világbajnokságon. A férfiak ugyanezen
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Pupp Noémi hatalmas versenyben, csupán 0,033 másodperccel maradt le a győztes német Hake mögött K1 1000 méteren, így ezüstérmes lett az U23-asok között a világbajnokságon. A férfiak ugyanezen

Kajak-kenu vb: Gál és a kajak vegyes páros döntős, Kiss kiesett - N