Home

szállítás útkereszteződés kellemes korcsolya olimpia saulin Látványos Figyelemre méltó énekel

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

A Himnusz végére kicsordult egy könnycsepp” - hazaért az olimpiai bajnok  Liu Shaoang
A Himnusz végére kicsordult egy könnycsepp” - hazaért az olimpiai bajnok Liu Shaoang

Bronz a téli olimpián, magyarok a dobogón az első éremosztó napon

Liu Shaolin Sándor az óvás ellenére is gratulált Zsen Ce-vejnek

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500  méteren
Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500 méteren

Telex: Megóvja a magyar csapat Liu Shaolin versenyét

Elcsalt magyar olimpiai arany: több száz millió forinttal lesz szegényebb  Liu Shaolin Sándor
Elcsalt magyar olimpiai arany: több száz millió forinttal lesz szegényebb Liu Shaolin Sándor

Elképesztő csalással vették el Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnoki címét! «  Üllői út 129.
Elképesztő csalással vették el Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnoki címét! « Üllői út 129.

Téli olimpia: „Megtörténik az ilyesmi” – a rp. gyorskorcsolya férfi

Peking 2022: mindhárom magyar férfi gyorskoris továbbjutott 1000 méteren

Videón Liu Shaolin kizárása és Liu Shaoang olimpiai bronzérme | 24.hu

Magyar éremesélyek a téli olimpián - nlc.hu

Téli olimpia: íme, Liu Shaolin Sándor olimpiai csúcsa a negyeddöntő

Döntöttek az olimpiai bajnok Liu fivérek: nem kérnek a magyar színekből!

Olimpiai kvótát szereztek díszpolgáraink - Budapest Főváros XIV. kerület -  ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja
Olimpiai kvótát szereztek díszpolgáraink - Budapest Főváros XIV. kerület - ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás  gyorskorcsolya csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

Liu Shaolin Sándor ezt üzente az elvett aranyérem után - Infostart.hu

Súlyos alázás Liuéktól: a magyar korcsolyaszövetség alkalmatlansága miatt  váltanak
Súlyos alázás Liuéktól: a magyar korcsolyaszövetség alkalmatlansága miatt váltanak

Téli olimpia: ezért zárták ki és nem lett aranyérmes Liu Shaolin Sá

Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes  Liu Shaolin Sándort | szmo.hu
Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort | szmo.hu

Lemaradt az A döntőről a címvédő férfi gyorskorcsolya-váltó

Index - Sport - Barátnőjével, a háromszoros világbajnok Elise Christie-vel  ünnepelt Liu Shaolin Sándor - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja -  Percről percre
Index - Sport - Barátnőjével, a háromszoros világbajnok Elise Christie-vel ünnepelt Liu Shaolin Sándor - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja - Percről percre