DELMAGYAR - Mától a lengyelországi Eb-n szerepelnek az ifjúsági és U23-as  szegedi kajak-kenusok
DELMAGYAR - Mától a lengyelországi Eb-n szerepelnek az ifjúsági és U23-as szegedi kajak-kenusok

Kajak-kenu ob: Nádas Bence edzője is lapátot ragadott - NSO

A szegedi kajakos, Nádas Bence szerint négyes kvótaszerzése a legfontosabb  idén

Kajak-kenu maratoni vb - Újabb három magyar arany - GYŐRI HÍREK

Kajak-kenu: „A nemzetközi gyakorlatban nem ritka a négyéves eltiltá

2017. Kajak-Kenu VB - KI 200 m - YouTube

Nem követett el fegyelmi vétséget a két felfüggesztett kajakos

Óriásit mentek az MVM Szeged VE versenyzői Kanadában, Nádas Bence és Kopasz  Bálint világbajnok, Nagy Bianka három, Varga Katalin egy éremmel térhet  haza – Szegedi hírek | Szeged365
Óriásit mentek az MVM Szeged VE versenyzői Kanadában, Nádas Bence és Kopasz Bálint világbajnok, Nagy Bianka három, Varga Katalin egy éremmel térhet haza – Szegedi hírek | Szeged365

Világbajnok a kajakos Erdélyi Tamás - GYŐRI HÍREK

Kajak-kenu: Hat győztest avattak vasárnap délelőtt a válogatón (FRISSÍTVE)  | Szeged Ma
Kajak-kenu: Hat győztest avattak vasárnap délelőtt a válogatón (FRISSÍTVE) | Szeged Ma

Kajak-kenu: négy évre eltiltották a Rióról lemaradó győri kajakost

Dombvári 1000 méter után 500-on is duplázott | M4 Sport

Kajak-Kenu Győr - Dóri Bence is világbajnok !!!! Az U23-as versenyeken mind  a három egyéni számot magyar versenyző nyerte. a Graboplast Győr  maratonistája, BALLA LEVENTE az utolsó futószakasz után jól tartotta ukrán
Kajak-Kenu Győr - Dóri Bence is világbajnok !!!! Az U23-as versenyeken mind a három egyéni számot magyar versenyző nyerte. a Graboplast Győr maratonistája, BALLA LEVENTE az utolsó futószakasz után jól tartotta ukrán

Kajak-kenu – Oldal 7 – Sportmenü

Kevés a kicsi kajakos” | Kajak-Kenu Sport

Csattanó a vb-n: Kopasz Bálint párosban is felért a csúcsra!

Szenzációs hajrával nyert Eb-t a Nádas Bence - Kopasz Bálint duó – Győr  Plusz | Győr Plusz
Szenzációs hajrával nyert Eb-t a Nádas Bence - Kopasz Bálint duó – Győr Plusz | Győr Plusz

Kajak-Kenu Győr - Szombaton és vasárnap Fadd-Domboriban Gyermek és Kölyök  Magyar Bajnokság a 10-14 éves korosztály számára. Indulóink: 1. nap: KI  1000 m U14 Csendes Maja, Varga Franciska, KII 1000 m U14
Kajak-Kenu Győr - Szombaton és vasárnap Fadd-Domboriban Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokság a 10-14 éves korosztály számára. Indulóink: 1. nap: KI 1000 m U14 Csendes Maja, Varga Franciska, KII 1000 m U14